מרפאת שיניים הגליל חולון איתכם בכל רגע נתון

שירותי חירום גם מחוץ לשעות הפעילות

מה המרפאה שלנו מציעה?

עזרה ראשונה

סובלים מכאבי שיניים קשים? נשברה שן? נפלה הסתימה? מרפאת ד״ר דוד עטייה איתכם בכל שעה! ניתן לקבל עזרה ראשונה ברפואת שיניים במרפאתנו מחוץ לשעות הפעילות.

טיפול שיניים פרימיום עד בית הלקוח במידת הצורך

במקרים מסויימים טיפול שיניים בבית הוא שירות חדשני ומתפתח, המציע פתרון נוח ונגיש לאנשים שמתקשים להגיע למרפאת שיניים מסיבות שונות. שירות זה מתאים במיוחד לאנשים עם מוגבלויות , קשישים , בעלי חרדה דנטלית , ילדים.

ישור שיניים לילדים ולמבוגרים

רוצה להרגיש ביטחון עצמי ולהקרין הצלחה? יישור שיניים הוא הפתרון המושלם עבורך עם טכנולוגיות מתקדמות ושיטות טיפול חדשניות, אנו מציעים לך מסלול אישי ומותאם לחיוך מושלם: גשרים שקופים: פתרון אסתטי ונוח, כמעט בלתי נראה לעין.

טיפולי שורש וכתרים

טיפול שורש נועד לטפל בזיהום או נמק ברקמת מוך השן, המכונה גם "עצב השן". הטיפול כולל ניקוי וחיטוי של תעלות השורש, סתימתן וחיזוק השן באמצעות מבנה. כתר הוא כיסוי מלאכותי המוחזק על גבי השן ומחליף את החלק החיצוני שלה. כתרים משמשים במקרים של: שן חלשה,שן שבורה, שיקום אסתטי

כירורגיה והשתלות שיניים

השתלות שיניים במרפאתנו מבוצעים בעזרת האמצעים הטכנולוגיים והחומרים המתקדמים ביותר ובמגוון שיטות. ברוב המקרים תהליך השתלות השיניים מאפשר לנו לקבל תוצאה טובה לטווח ארוך.

אסתטיקה - זירקוניה ולמינייט

ציפוי חרסינה (למינייט) לקבלת חיוך לבן ומושלם, איטום חריצים וכתרי זירקוניה בעלי עמידות גבוהה ומראה טבעי. מגוון טיפולי אסתטיקה דנטלית עם המכשור והטכנולוגיה במתקדמת ביותר!

שיקום הפה ושתלים על גבי תותבות

אם אתם סובלים מדימומים מהחניכיים, עליכם לדעת כי ישנם פתרונות פשוטים יחסית, על מנת לעצור את תופעת הדימומים, ריח רע ודלקות חניכיים. במרפאתנו נמצא עבורכם את הפתרון המתאים לכם.

סתימות

סתימה היא חומר המשמש למילוי חור בשן שנוצר כתוצאה מעששת. העששת היא מחלת חניכיים הגורמת להרס רקמת השן. סתימות מונעות מהעששת להתפשט ולגרום לנזק נוסף לשן.

היתרונות של מרפאת הגליל

מתן מענה אישי וצמוד

במרפאתנו תוכלו להרגיש בבית , כל לקוח שלנו הוא חלק מהמשפחה ואנו משתדלים לתת את המירב לטיפול ולשירות הטוב ביותר

מקצועיות

רופאי המרפאה הינם בעלי ניסיון, בעלי הכשרות נרחבות וייחודיות רבה בתחום הכירורגיה ושיקום הפה.

אחריות

אנו מעניקים תעודת אחריות בכתב על טיפולי שתלים, כתרים וגשרים.

חדשנות

אנחנו מתעדכנים באופן שוטף בחידושים בציוד, שיטות טיפול, חומרים ועוד.

פרטי יצירת קשר

מרפאת שנייים הגליל איתכם בכל רגע

השאירו פרטיכם לחזרה או התקשרו: